Ledina Çelo thekson linjat trupore në fustanin e zi transparent

Këngëtarja shumë e dashur për shqiptarët, Ledina Celo, edhe pse në muzikë nuk është shfaqur që një kohë të gjatë, ajo vazhdon të qëndrojë aktive në rrjete sociale.

Nëse zhytemi në Instagramin e Ledinës vërejmë që ajo nuk heziton t’i shfaqë linjat e bukura të trupit, dukjen sensuale e pozat joshëse në shumë prej fotografive të saj.

Ajo para pak kohe ka hedhur një set fotografish, ku është shfaqur me një fustan të zi, të tejdukshëm, nga i cili vërehet trupi i tonifikuar i artistes.

Nëna e dy fëmijëve i përkushtohet shumë fizikut të saj, dhe këtë na e dëshmoi, siç bën zakonisht, duke ndarë imazhe në rrjetin e saj e duke i mahnitur ndekësit edhe këtë verë.

Këngëtarja konsiderohet njëra ndër femrat më të bukura shqiptare, e vazhdon të duket gjithmonë e freskët edhe pas moshës 40-vjeçare.