Luana publikon fotografi provokuese

Luana Vjollca publikon fotografi provokuese të realizuara në prapaskenat e klipit “Shtinja Flakën”

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca, ka pak ditë që ka publikuar bashkëpunimin e saj më ri pak javë më parë.Së bashku me Bardhi dhe Matolale, treshja sollën këngën “Shtinja flakën”, e cila është pritur mirë nga fansat.

Luana u shfaq në klip me një paraqitje mjaft ngacmuese, e veshur me një palë bikini të zeza dhe një fund të shkurtër të zi me material transparent.Prezantuesja vendosi që në rrjetin social Instagram, të publikojë disa fotografi nga kjo paraqitje, ku ka vënë në pah linjat e saj të tonifikuara të trupit.

“Shtinja flakën”, shkroi ajo në mbishkrimin e këtyre fotografive, duke “ua vënë kështu vërtet flakën” ndjekësve të saj të shumtë.

Luana ka qenë qenë gjithnjë e komentuar për paraqitjet e saj të ekspozuara në rrjetet sociale, dhe është komplimentuar gjithmonë për trupin.