Luana Vjollca përmbyll emisionin me dedikim dhe nderime për Policinë e Kosovës

Dita e djeshme ishte e vështirë për Policinë e Kosovës, pasi një pjesëtarë i tyre ka mbetur i vrarë pas një sulmi nga terroristë serb.

Reagime e ngushëllime kanë ardhur nga shumë personazhe publike, shkruan lajmi.net.

Një ndër ta ishte edhe prezantuesja shqiptare, Luana Vjollca, e cila përmes emisionit “Love Island” ka dërguar edhe ngushëllime.

Gjatë episodit të fundit ajo ka vendosur që ta përmbyll më një dedikim për Policinë e Kosovës dhe me nderime për policin e vrarë gjatë detyrës në veri të vendit./Lajmi.net/