Marina Vjollca publikon të tjera imazhe provokuese nga pushimet afrikane

Prezantuesja e njohur shqiptare, Marina Vjollca është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi me bashkëshortin dhe vajzën.

Çifti kanë zgjedhur Afrikën si destinacion, për të kaluar disa ditë jo produktive larg aktiviteteve të përditshme.

Marina e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Foto: Marina Vjollca/Instagram

Së fundmi, ajo ka publikuar disa fotografi mjaft atraktive nga plazhi, ku është dukur mjaft joshëse në pozat me bikini.

Prezantuesja Vjollca shquhet për linjat e saj të trupit, të cilat nuk heziton që t’i ekspozojë herë pas here në paraqitje të tilla në rrjetet sociale.

Foto: Marina Vjollca/Instagram

“Parajsa është vetëm një plazh më tutje”, ka shkruar Marina në mbishkrimin e fotografisë.