Mblidhen deputetët/ Sela: Kemi shumicën e nevojshme për shkarkimin e ministrave

Sot Kuvendi mban mbledhjen për shkarkimin e ministrave Aliu dhe Mexhiti dhe emërimin e Bajramit dhe Demirit.

PDE vendosi të votojë shkarkimin e ministrave Mexhiti-Aliu, deputeti Bajrami: Do të përkrahim çdo propozim që është në të mirë të qytetarëve.

Sela tha që e kemi shumicën për shkarkimin e ministrave Mexhiti – Aliu.

Sela komenton nënshkrimet e kuvendarëve “pro-Taravari”: Gjeste joserioze ku dalin fytyrat e puçistëve të ASH-së. Kuvendi mbahet nesër” tha mes tjerash Sela. /tvklan.mk/