Me foto nga plazhi, e veshur në bikini! Melinda ndez rrjetet sociale (FOTO)

Rep-artistja Melinda Ademi para disa orësh ka ndarë me ndjekësit disa poza nga pushimet.

Shihet pranë valëve të detit dhe e veshur në bikini Melinda tregon linjat e saj trupure, shkruan “Kosovarja”

Reperja ka shkruar “Valë pas vale” në mbishkrimin e fotove, teksa dukej tejet tërheqëse.

Andaj ndjekësit reaguan me komente ku kryesisht ishin pozitive për Ademin.