Mimoza Mustafa ikonë e bukurisë dhe elegancës

Ndonëse numëron vite në karrierë, ajo vazhdon të duket bukur dhe atraktive, duke u bërë konkurrencë edhe këngëtareve të reja.

Mimoza Mustafa erdhi tejet joshëse në paraqitjen e radhës, shkruan Arbresh.info

Në imazhin e fundit që Mustafa ka publikuar në Instagram, ajo shfaqet me një fustan të gjatë ngjyrë vjollcë.

Ndonëse është afër të 50-tave, ajo vazhdon të duket seksi dhe në top formë. /Arbresh.info/