Nga seksi me Ronaldon te pozat “hot”, 37-vjeçarja “djeg” Instagram-in

Me rreth 18 milionë fansa në “Instagram”, Daniella Cha?vez është një prej modeleve më të ndjekura në rrjetet sociale.
37-vjeçarja nga Kili, e cila vetëm pak muaj më parë deklaroi publikisht se kishte bërë seks me Cristiano Ronaldon, tashmë vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes me foto dhe video “të nxehta”.