Një person në Gostivar kapet me kokainë

Të martën mbrëma pas mesnate pas mesnate në rrugën e “Ilindenit” në Gostivar, zyrtarë policorë të Gostivarit kanë arrestuar 50-vjeçarin K.F.

Nga Gostivari, të cilit gjatë kontrollit të kryer i është gjetur dhe konfiskuar kokainë.

Pas dokumentimit të çështjes kundër tij, do të vijojë parashtresë përkatëse.