Një tetovar kërcënohet dhe i dëmtohet vetura

32 vjeçari nga Tetova me iniciale H.L, të mërkurën mbrëma rreth orës 21 e 10 minuta ka denoncuar se paraprakisht personi me iniciale L.R poashtu nga Tetova e ka kërcënuar me një send të fortë, ndërsa më I pas I ka dëmtuar veturën Golf me targa të Tetovës, e cila ka qenë e parkuar në rrugën e Prespës në Tetovë. Punohet në zbardhjen e rastit.