Një tjetër ish-banor i “BBV2” bëhet pjesë e ‘Kepit të VIP-ave’

“Kepi i VIP-ave” ka pjesë të saj shumë banorë të “BBV”, e sot është zbuluar edhe një tjetër pjesmarrës.

Shpat Kërleshi. Këtë na e ka zbuluar vetë ai, pasi ka postuar një foto me Keisi Medinin dhe Ronaldo Sharkën nga xhirimet në Turqi. E më pas, këto publikuan një video ku shfaqeshin të tre.

Image

Dihet se ky sezon do të ketë shumë ndryshime dhe pjesëmarrës dinamik edhe pse tashmë kanë nisur të aludohen disa emra të personazhe VIP. Sezoni i ri do të jetë gjatë muajve të verës dhe tashmë kanë nisur edhe xhirimet.

Kujtojmë se moderatore është Kiara Tito, ndërsa regjisore Olsa Muhameti. Kjo e fundit ka zbuluar se do të ketë edhe të ftuar special, e një prej tyre pritet të jetë edhe Luizi.