Nuk do ta besoni, por e keni parë të gjithë! Kiara Tito dikur aktore në filmin e njohur shqiptar.

Kiara Tito, moderatorja e njohur, duket se ka pasur një lidhje të gjatë me ekranin televiziv, dhe fillimet e saj janë më herët se sa kemi menduar.

Pas pjesëmarrjes së saj në “Big Brother VIP”, vëmendja e të gjithëve u fokusua në rrugëtimin e saj, dhe njerëzit kujtuan momente të hershme kur e kishin parë atë në ekran.

Megjithatë, ndoshta nuk janë marrë parasysh paraqitjet e saj në filmin shqiptar të vjetër “Pesha e gruas sime”.

Ky film komedi u lansua në vitin 2002 dhe u regjistrua nga regjisori Arian Culiqi.

Në këtë film, Kiara luan rolin e një aktori dhe kamera e fokuson disa herë te ajo në skenat relevante