Nusja e Labit po shkëlqen gjatë pushimeve në Turqi, fustani i bardh po i rri kaq bukur

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramin, e cila është gjithmonë e përfolur dhe e pëlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale

Se fundmi ajo i ka nisur pushimet në bregdetin e Turqisë.

Nga atje ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet shumë joshëse.

E veshur me fustan të gjatë dhe me shumë stil, Labi do të shkrihet kur ta sheh bashkëshorten e tij sa bukur po duket.

Kaq bukur po i rri ky fustan i bardhë Qëndresës. /ORAinfo/