Pas daljes nga BBV, Kiara me këtë veprim e mbyll njëherë e mirë historinë me Butrintin

Pas daljes nga “Big Brother VIP”, duke parë reagimet në rrjet dhe sa shumë është përfolur historia e saj me Butrint Imerin, Kiara Tito ka dashur t’i japë fund të gjitha aludimeve.

Ish-banorja ka vendosur të fshijë çdo gjurmë të historisë së saj me Butrint Imerin.

Image

Të paktën nga Instagrami!

Më saktësisht Kiara ka fshirë postimin me Butrintin, nga klipi ku ajo ishte protagoniste.

Kujtojmë që në “Fan Club”, Kiarës iu tregua postimi që Butrinti bëri në mbështetje të saj, por ajo reagoi e painteresuar duke treguar qartë që historia me të i përket të shkuarës.