Përmes fotove provokuese, Melinda Ademi paralajmëron këngën e re

Reperja shqiptare, Melinda Ademi nuk din të ndalur.

Artistja ka paralajmëruar këngën e re përmes disa imazheve mjaftë tërheqëse dhe provokuese, siç din vetëm ajo, shkruan Arbresh.info

“A jeni gati për një projekt të ri”, ka shkruar bukuroshja krahas imazheve.Kujtojmë se së fundmi ajo ka sjellur duetin e saj me Bardhin, “Ferrarri’, i cili për 12 ditë numëron 6 milionë klikime në plaftormën You Tube.