Renee feston ditëlindjen, Roberti emocionon me urimin

Sot feston ditëlindjen Renee, vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës.

Ka qenë këngëtari ai i cili e ka ndarë lajmin në rrjete sociale ku edhe e uroi me fjalë të veçanta.

Ti je gjëja më e mirë që më ka ndodhur, gëzuar ditëlindjen’, ka shkruar Roberti.

Urime!