Rita Ora në krah të burrit të saj e veshur me “Versace” në Festivalin e Filmit në Sydney

Rita Ora tregoi ndjenjën e saj të jashtëzakonshme të stilit teksa mori pjesë në Festivalin e Filmit në Sydney 2023 në mbrëmjen e hapjes të mërkurën.

Këngëtarja 32 vjeçe, kishte veshur një xhaketë të markës “Verace” në vlerë prej 5116 dollarësh (4775 euro) dhe një minifund të ngjashëm me vlerë 2238 dollarë (2089 euro).

Rita e kompletoi pamjen e saj me një çantë dore të markës “Versace” të hedhur mbi supe dhe rriti gjatësinë e saj me një palë taka të larta, shkruan DailyMail.

Interpretuesja e hitit “Let You Love Me” i kishte lënë flokët e saj bionde në stilin kaçurrela të gjalla, gjersa kishte aplikuar një makijazh të plotë në fytyrë.

Ritën në këtë paraqitje e shoqëronte bashkëshorti i saj, regjisori hollivudian Taika Waititi.