Rita Ora shijon tingujt e këngës “Mora fjalë”

“Mora fjalë” ka qenë kënga më e dëgjuar dhe e kënduar e ditëve të fundit, pas performancës madhështore të Shkurte Fejzës në “Air Albania”.

E tingujt patriotik kanë prekur edhe zemrën e Rita Orës, e cila u filmua teksa shijon këngën shqipe.

Nëna e saj Vera, përmes një ‘InstaStory’ në rrjetin social Instagram, ka shpërndarë një video ku shihet Rita duke shijuar tingujt e këngës “Mora fjalë”.

Ajo në mbishkrim ka shkruar: Fundjavë të lezetshme.