Rrjedh në internet kënga “Hapa” nga Noizy e Ylli

U performua premierë në “Alpha Shou” në Tiranë dhe që nga ai moment u shndërrua në një hit.

Kënga e re “Hapa” nga Yll Limani dhe Noizy mezi po pritet nga fansat e shumtë të artistëve që të dalë e plotë në Youtube.

Por, kushdo që do ta dëgjojë në version final, më në fund mund ta bëjë një gjë të tillë.

“Hapa” tashmë është lansuar në Spotify, nga ku po e bën xhiron edhe në plot rrjete të tjera sociale si TikTok e Instagram.

Ky projekt premton që do jetë një super hit i sezonit që po përfundon me shumë sukses për të dy artistët individualisht të cilët kanë pasur një prej viteve të tyre më “shpërthyese” në planin profesional.