Si e kaloj Labi sfidën e madhe shëndetësore, problemet me zemrën…

Moderatori i njohur shqiptar Labinot Gashi, ka folur hapur mbi gjendjen shëndetësore të tij, duke bërë një deklaratë të rrallë publike mbi shëndetin.

Pak muaj më parë ai ka potencuar se i është nënshtruar një operimi, shkruan “Kosovarja”.

Arsyeja e operimit mesa duket kanë qenë problemet me zemër.

Moderatori i emisionit “1 Kafe me Labin”, zbuloi se ka vendosur plot tri stenta në zemrën e tij.

Sot, është mirë dhe po e vazhdon jetën normalisht pranë të shoqes dhe vajzes së tyre, duke qenë gjithashtu aktiv edhe në punë.