Leonora Jakupi po kalon jetë luksoze, ja ku po i kalon pushimet

Leonora Jakupi kalon pushimet në këtë vend unik.

Leonora Jakupi më në fund gjeti kohë për të kaluar pushimet verore.

Bukuroshja vendosi që këto pushime ti kaloj në një nga ishujt më të mirë Grekë.

Mes natyrës dhe bregdeti, Leonora po shijon ditët e ngrohta të verës.

Këngëtarja nuk tregoi se kush po e shoqëron në këto pushime, shkruan Kosovarja.