Sulmohet një i mitur nga tre persona në Tetovë

Dje (16 maj) në ora 15:20, V.M.(40) nga Tetova ka raportuar në SPB Tetovë se rreth orës 13:00 para shkollës së mesme të Tetovës ku ka mësuar, nipi i mitur,i njëjti është sulmuar fizikisht nga tre persona. Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.TS