Tayna “djeg” rrjetin, pozon e zhveshur (FOTO)

Tayna është emër mjaftë i përmendur në mediat rozë.

Ajo këtë verë ka sjell këngë të shumta, e të cilat u pëlqyen nga publiku.

Pos këngëve fansave po i pëlqejnë edhe pozat e reja në foto të këngëtares, shkruan “Kosovarja”.

Tayna para pak minutave ka postuar disa foto me pjesën lart nudo në Instagram.

Ajo për pak minuta morri mijëra pëlqime dhe komente pozitive.