Tayna provokon me fustanin e shkurtër në paraqitjen e radhës në rrjete sociale

Ajo është njëra nga rap-artistet që pëlqehet mjaft shumë nga publiku dhe tani numëron fansa të shumtë.

Bëhet fjalë për Doruntina Shalën apo siç njihet tashmë Tayna, e cila përveç muzikës, komentohet edhe për pamjen e jashtme.

E njëjta ka ndarë së fundmi disa fotografi, në të cilat vë në pah format e bujshme trupore.

Foto: Screenshot/Instagram

Bukuroshja nga Prizreni shfaqet me një fustan të shkurtër blu të përzier dhe një palë çizme të zeza të gjata.

“Dashni me ego”, ka shkruar ajo referuar një prej këngëve të saj të fundit.

“Unaza” mban titullin ky projekt, të cilin e ka sjell në bashkëpunim me Bardhin.

Ky bashkëpunim i tyre për vetëm dy javë ka kaluar shifrën e 4.6 milionë klikimeve në platformën YouTube.