30.8 C
Skopje
Home Authors Posts by John Doe

Sample author name

2117 POSTS0 COMMENTS
www.sample-website.com
Sample author description

Sample post title 0

Sample post no 0 excerpt.

Sample post title 1

Sample post no 1 excerpt.

Sample post title 2

Sample post no 2 excerpt.

Sample post title 3

Sample post no 3 excerpt.

Sample post title 4

Sample post no 4 excerpt.

Sample post title 5

Sample post no 5 excerpt.

Sample post title 6

Sample post no 6 excerpt.

Sample post title 7

Sample post no 7 excerpt.

Stay Connected

0FansLike
3,368FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Latest Articles

Ohri edhe këtë verë pa plazhe të rregulluara, Struga me plazhe të reja

Ohër/Strugë, 26 Qershor – Derisa Komuna e Ohrit është në pritje të Planit Menaxhues për bregdetin e Ohrit nga Agjencia për Planifikim Hapësinor dhe ka...

Janë arrestuar 12 persona në Strugë, kanë prerë drunjtë në mënyrë të paligjshme

Dje në brezin pyjor në malin Karaorman, në rajonin e fshatit Misllodezdë të Strugës, janë ndërmarrë masa të koordinuara nga punonjësit policorë të Njësitit...

Moti sot

Shkup, 26 qershor – Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Në orët e mbrëmjes do të ketë kushte për reshje...

Osmani: Qeveria franceze i ka propozimet e të dyja palëve, tani duhet të arrijmë në një zgjidhje

Shefi i diplomacisë së Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani është shprehur se qeveria franceze i ka në tavolinë propozimet e të dyja palëve, tani...

Hapet kufírí Kosovè-Shqípèrí, s’ka mè ndalesa nè víkende

Sot nísí zbatímí í marrèveshjes pèr hapjen tèrèsore tè kufírít mes Kosovès dhe Shqípèrísè. Çdo fundjavè gjatè sezonít veror nè píkat kufítare nuk do tè...