Vesa Vllasaliu hedh dyshime se mund të jetë në një lidhje dashurie?

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova 2, Vesa Vllasaliu, këtë kohë ka qenë një emër shumë i komentuar në media.

Ajo është pyetur vazhdimisht për jetën dhe për karrierën pas daljes nga ky format.

Ndërsa për jetën private ka refuzuar gjithnjë të përgjigjet, ajo duket se nuk është vetëm.

Foto: Screenshot/Instagram

Kështu ka lënë të kuptohet me anë të një postimi të shpërndarë me fansat në InstaStory.

“Flokë të kuqe, sepse kështu i do ai”, ka shkruar bukuroshja nga Gjilani.

Ish-konkurrentja në një lloj mënyre konfirmon se është në romancë të re.

Ajo për një kohë të gjatë u përfol për marrëdhënien dhe historinë me futbollistin Mërgim Berisha.