VIDEO E PLOTË/ Si reaguan të trembur banorët e BBV pas breshërisë, Qetsori: Ishte kallash. Kristi: Thash se ishte këtu

Një orë pas mesnatës së mbrëmshme persona ende të paidentifikuar kanë qëlluar me armë drejti ambienteve të Top Channel në Tiranë, pikërisht pranë shtëpisë ku po zhvillohet spektakli Big Brother VIP.

Edhe ose vonë, banorët e shtëpisë së BBV e kanë dëgjuar breshërinë e të shtënave dhe kanë reaguar të trembur, pa ditur se ç’po ndodh! Qetsori, Kristi dhe Nita kanë dëgjuar duke parë njeri-tjetrin me pikëpyetje.