Zhaklin Lekatari gjen dashurinë pas 10 vitesh single: Ai më bën të lumtur! (FOTO)

E ftuar në “Pushime On Top” ka qenë gazetarja Zhaklin Lekatari. E pyetur nga moderatorët, ajo ka pranuar për herë të parë publikisht, se është në një marrëdhënie dashurie.

Zhaklin Lekatari: Këtë periudhë po shijoj verën dhe pushimet, detin, diellin…

Eni Shehu: Bashkë me një person të veçantë, apo jo?Zhaklin Lekatari: Po…Eni Shehu: Ti ke thënë më herët se ke qëndruar 10 vite pa krijuar një lidhje, a ishte ky person që të bëri të ndryshoje mendim?

Zhaklin Lekatari: Po, është e vërtetë, nuk kam pasur një lidhje prej 10 vitesh. Kjo sepse gjithmonë kam dashur të kem në krah një person që më mbështet dhe jo të më kufizojë; dikë që ma bën jetën të lumtur, jo të ma vështirësojë. Po, të gjitha këto i kam gjetur tek ky person…

Lei Kraja: Po plane për fejesë, dasmë…?

Zhaklin Lekatari: Jo, jo…

Lei Kraja: As për një beb…?

Zhaklin Lekatari: Unë nuk jam nga ato që bëj plane të mëdha. Për momentin jam e lumtur dhe gjërat janë mirë.